Mesaj gönder
Çin Polyester elyaftan elyaf Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Business Enquiries

Telefon numarası : 86-0512-87650616

Free call

Dhaka Int' Yarn Fabric Show20DIFS-2023

August 16, 2023

hakkında en son şirket haberleri Dhaka Int' Yarn Fabric Show20DIFS-2023

Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,

Yaklaşan Dhaka Int' Yarn Fabric Show20DIFS-2023'e katılmanız için sizi içten davet etmekten mutluluk duyuyoruz.Tanınmış bir tekstil teknolojisi şirketi olarak, bu büyük fuarda ürünlerimizi ve uzmanlığımızı sergilemekten onur duyuyoruz.

Sergi, 13-16 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında Bangladeş, Dakka'daki Bangabandhu Bangladeş-Çin Dostluk Sergi Merkezi'nde gerçekleşecek.Bu modern sergi mekanı, katılımcılar ve ziyaretçilerin etkileşim kurması ve tekliflerini sergilemesi için ideal bir platform sağlar.

Stand numaramız B289 olup, fuar saatleri içerisinde 10:30-19:30 saatleri arasında sizleri standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.En son tekstil teknolojilerimizi ve ürünlerimizi sergiliyor, tekstil endüstrisindeki en son yeniliklerimizi ve gelişmelerimizi sizlerle paylaşıyor olacağız.

SUZHOU MAKEIT TECHNOLOGY CO., LTD, tekstil teknolojisi alanında oldukça deneyimli ve saygın bir şirkettir.Kendimizi müşterilerimize yüksek kaliteli tekstil çözümleri sunmaya ve endüstrideki ilerlemeleri yönlendirmeye adadık.Ziyaretinizin, ürünlerimiz ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edinmeniz için mükemmel bir fırsat sağlayacağına inanıyoruz.

Varlığınızı ve bu heyecan verici sergiyi sizinle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Teşekkür ederim!

Saygılarımla,
SUZHOU MAKEIT TECHNOLOGY CO., LTD

hakkında en son şirket haberleri Dhaka Int' Yarn Fabric Show20DIFS-2023  0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin